Trápíte se s celulitidou?
Víme, jaké krémy a gely použít

Celulitida, známá také jako „pomerančová kůže“, je běžný stav, který se projevuje jako nerovnosti a hrbolky na kůži, nejčastěji na stehnech, hýždích a bocích. I když není škodlivá pro zdraví, může být pro mnoho žen – ale i mužů – estetickým problémem. Pokud si s ní nevíte rady, nabízíme několik extrémně účinných krémů a gelů, které vám společně s několika změnami životního stylu pomohou s její prevenci nebo s její postupnou eliminací. K tomu jsme připojili pár zaručených tipů pro umocnění výsledků. Není zač!

Existuje řada způsobů, které můžete udělat pro zmírnění celulitidy a zlepšení celkového zdraví kůže. V Deadia Cosmetics se specializujeme primárně na Celulitidabahenní zábaly, ale nedílnou součástí péče o pokožku těla jsou i Celulitida hřejivé a chladivé krémy a gely z mořských řas.

Krémy a gely z mořských řas mají skvělé výsledky

Obecně se k léčbě celulitidy používají nejrůznější masti a gely, které se aplikují přímo na kůži. Často obsahují xantiny a retinoidy a některé rostlinné výtažky. Extrakty z mořských řas se ale pro léčbu celulitidy nepoužívali tak často, a proto se značka GUAM rozhodla ověřit účinnost svých produktů v klinické laboratorní studii, jejíž výsledky byly naprosto skvělé. Proto vznikla řada produktů ve formě krémů a gelů pro doplnění účinků tolik oblíbených bahenních zábalů.

Existuje řada způsobů, které můžete udělat pro zmírnění celulitidy a zlepšení celkového zdraví kůže. V Deadia Cosmetics se specializujeme primárně na bahenní zábaly, ale nedílnou součástí péče o pokožku těla jsou i hřejivé a chladivé krémy a gely z mořských řas.

Krémy a gely z mořských řas mají skvělé výsledky

Obecně se k léčbě celulitidy používají nejrůznější masti a gely, které se aplikují přímo na kůži. Často obsahují xantiny a retinoidy a některé rostlinné výtažky. Extrakty z mořských řas se ale pro léčbu celulitidy nepoužívali tak často, a proto se značka GUAM rozhodla ověřit účinnost svých produktů v klinické laboratorní studii, jejíž výsledky byly naprosto skvělé. Proto vznikla řada produktů ve formě krémů a gelů pro doplnění účinků tolik oblíbených bahenních zábalů.

Představujeme ty nejlepší gely proti celulitidě z dílny GUAM

Hřejivý-chladivý gel Guam FIR je velmi účinný hřejivý-chladivý gel, který bojuje proti celulitidě a zpevňuje pokožku díky nanokapslím. Odbourává podkožní tukové buňky a má příjemnou konzistenci a nevyžaduje časově náročnou aplikaci ani oplachování. Během nanesení gelu ucítíte na kůži osvěžující chladivý efekt, který po pár minutách vystřídá příjemné teplo, doprovázené jemným štípáním a lehkým zarudnutím pokožky. To je projev zvýšené podkožní mikrocirkulace, jejímž důsledkem je odbourání podkožních tukových buněk a zpevnění pleti.
Naším favoritem je jednoznačně Liporedukční krém FIR s turmalínem proti celulitidě na stehna a hýždě s mořskými řasami GUAM, rostlinnými výtažky a černým turmalínem s efektem tzv. vzdáleného infračerveného záření (FIR). O tomto efektu jsme psali taky tady. Tato kúra v podobě krému omezuje celulitidu a bojuje proti tukovým buňkám nahromaděným v oblasti stehen a hýždí, a zeštíhluje tak siluetu. Její účinnost byla prokázána univerzitními studiemi, ze kterých vyplynulo, že po 30 dnech používání dochází k úbytku celulitidy a tukových buněk pod kůží, což vede k celkovému zeštíhlení ošetřovaných partií.
Zeštíhlující noční krém Inthenso Effect s mořskou solí je vhodný jako nárazová zeštíhlující kúra. Tento bezoplachový krém na tělo se zeštíhlujícím a drenážním účinkem se solí z Mrtvého moře pomáhá z tkání odvádět přebytečné tekutiny. Během spánku je naše pokožka schopná lépe přijímat účinné látky, které působí proti tukovým buňkám a zlepšují nedokonalosti pleti. Pleť bude jemnější, pružnější a pevnější. Výhodou je, že krém není třeba oplachovat.
Pozvedněte a vytvarujte svoje křivky se sérem Lift-up na hýždě Inthenso. S novým složením s aktivní látkou Gezhimu® a chladivým efektem pro pevnější pleť cíleně působí na hýždě a díky speciálnímu lift-up efektu zvětšuje jejich objem a tvaruje je. Lift-up efekt je způsoben jedinečnou aktivní látkou Gezhimu®. Ta obsahuje výtažky z kořenu anemarheny asfodelkovité, která se používá v tradiční čínské medicíně. Její působení má efekt podobný účinkům kosmetické lipomodelace. Gezhimu® dále obsahuje mořské řasy Guam®, které obnovují přirozený NMF (Natural moisturizing factor) pokožky a výtažek z kigélie africké, která díky vysokému obsahu flavonoidů a fytosterolů stabilizuje kolagenová vlákna. Tím zpevňuje pokožku a dodává jí příjemný hedvábný pocit. Sérum doporučujeme používat spolu s Lift-up Kraťasy Guam® FIBRAMAR, které násobí jeho účinek.

Další tipy pro krásnější a pevnější pokožku

Je důležité si uvědomit, že celulitida je přirozenou součástí ženského těla. Neexistuje žádný způsob, jak se jí úplně a navždy zbavit, ale pokud budete společně s používáním našich produktů dodržovat body níže, dosáhnete pozoruhodných výsledků:

Zdravá strava: Jezte stravu bohatou na ovoce, zeleninu, celozrnné produkty a libové bílkoviny. Omezte příjem zpracovaných potravin, cukru a nezdravých tuků.

Pravidelný pohyb: Snažte se o alespoň 30 minut cvičení většinu dnů v týdnu. Cvičení pomáhá zpevnit svaly a zlepšit prokrvení, což může zmírnit celulitidu.
Udržování zdravé váhy: Pokud máte nadváhu nebo obezitu, zhubnutí i malého množství může mít velký vliv na vzhled celulitidy.
Hydratace: Pijte dostatek vody, abyste pomohli svému tělu zbavit se toxinů a zlepšit průtok krve.
Masáž: Masáž postižené oblasti může pomoci zlepšit lymfatický oběh a rozbít tukové buňky.

Potřebujete poradit? V Deadia Cosmetics vám sestavíme speciální kúru na míru

Boj proti celulitidě a zavodnění je naším posláním, a proto vám s ním rádi pomůžeme. Na základě vyplněného dotazníku, který obsahuje informace o vašem těle, pokožce, životním stylu a problematických partiích sestavíme účinný personalizovaný plán. Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám pomůžeme třeba i s výběrem vhodného produktu pro váš specifický problém, ať už je jakýkoliv.

Kdo jsme a s čím vám v Deadia Cosmetics pomůžeme?

Deadia Cosmetics je společnost, která se specializuje na konzultace a osobní poradenství v oblasti celulitidy, hubnutí, zdravého životního stylu a wellness. Věříme, že ke kráse a vnitřní pohodě je potřeba přistupovat komplexně. Proto nabízíme individuální přístup podle potřeb každého jednotlivého zákazníka s cílem dosáhnout maximálních výsledků. Naší specialitou jsou kúry šité na míru za účelem odbourání celulitidy či zavodnění, zkrátka vše potřebné, abyste se ve své kůži cítili co nejlépe. Pracujeme primárně s produkty renomované italské značky GUAM. Nepovažujeme se jenom za obyčejný e-shop, ale za vašeho osobního experta na zdraví a krásu. Protože…