EUR

|

CZK

Anticelulitidní legíny Guam jsou nositelné kosmetické ošetření, které redukuje celulitidu, zpevňuje a tvaruje nohy a hýždě. Tyto legíny jsou jediné legíny s obsahem kapslí s mořskými řasami přímo v tkanině, takže se aktivní složky pomalu uvolňují do pokožky. Tato tkanina má také schopnost absorbovat teplo pokožky a uvolňovat ho ve formě infračervených paprsků (FIR). Díky této technologii s názvem Fibramar legíny účinně zlepšují mikrocirkulaci pokožky, díky čemuž je pokožka hladší, tónovaná a pružná.

Naše legíny jsou vyrobeny metodami, které odpovídají standardům Made in Italy podle důkladně navrženého designu a s důrazem na detail. Všechny legíny Guam mají certifikaci Oeko-Tex třídy I a jsou vhodné a bezpečné pro všechny typy pokožky.

Fibramar, tkanina se silou moře

Fibramar je pokroková technologie, která v sobě spojuje sílu mořských řas a bioaktivních minerálů FIR, a snižuje tak celulitidu a tvaruje postavu. Legíny s tkaninou Fibramar jsou registrované u evropského portálu pro oznamování kosmetických přípravků CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) jako kosmetický produkt proti celulitidě.

Jaké jsou největší výhody legín proti celulitidě?

Zlepšují pevnost a pružnost kůže

Odvádí přebytečné tekutiny pro pocit lehčích nohou

Povzbuzují podkožní mikrocirkulaci

Jediné legíny s mořskými řasami Guam

Snižují celulitidu a adipozitu kůže

Legíny guam mají klinicky prokázanou účinnost přI redukci celulitidy

Účinnost legín Guam proti celulitidě, při zeštíhlení a tvarování nohou a hýždí byly prokázány klinickými testy provedenými milánskou univerzitou Bicocca. Ty zkoumaly účinnost legín na ženách, které nosily legíny Guam po dobu 30 dnů 6 hodin denně, a prokázaly jejich mimořádnou kosmetickou účinnost.

Test prokázal významné zmenšení obvodu stehen se snížením až o -2,5 cm s průměrem -1,44 cm.

Na stupnici od 1 do 4 (1 málo účinná, 4 velmi účinná) bylo průměrné subjektivní hodnocení celkově vnímané účinnosti 3,35 bodu.

Myslete však na to, že zmenšení obvodu stehen neznamená ztrátu váhy.

Prozkoumejte legíny s tkaninou fibramar

Vyzkoušejte elegantní, pohodlné a všestranné legíny, které využívají výhod účinných látek z mořských řas a bioaktivních minerálů obsažených přímo v látce. Postupně uvolňují do pokožky účinné látky, které pomáhají odbourávat celulitidu, vyhlazovat pokožku a zeštíhlovat postavu. Klinické testy provedené italskými univerzitami prokázaly jejich účinnost při nošení po dobu jednoho měsíce alespoň 6 hodin denně.

Inovativní design „beauty tech“ pro zvýraznění tvarů těla

Krása, pohodlí a inovace se snoubí v legínách Guam, které zvýrazní přirozené tvary vašeho těla, takže se budete cítit ještě krásnější a sebevědomější. Inovativní design „Beauty Tech“ je tvořen speciální masážní texturou s diferencovaným zatížením. Jsou tudíž ideální pro cílené ošetření nejkritičtějších partií a dodávají nohám mimořádný pocit lehkosti.

Vyzkoušejte intenzivní kúru proti celulitidě se silným drenážním účinkem

Doporučujeme zkusit intenzivní odvodňovací kúru proti celulitidě s mořskými řasami GUAM a solí z Mrtvého moře pro hladší pokožku a štíhlejší siluetu v podobě zeštíhlujících legín Pantadren Salino!
Nebo si zvolte revoluční PantaCell, legíny s tepelným efektem napuštěné výtažky z mořských řas Guam a účinnými aktivními složkami s anticelulitidním účinkem. Působí proti celulitidě a podkožnímu tuku, zpevňují a tonifikují pleť, stimulují podkožní mikrocirkulaci a okysličují tkáně.

Potřebujete poradit s výběrem?

Neváhejte se na nás obrátit. V Deadia Cosmetics vám zodpovíme všechny vaše otázky. Ozvěte se nám na e-mail info@deadiacosmetics.cz.
Zábaly / Bahna
Krémy a gely
Doplňky stravy
Péče o pleť
Bahenní masky na obličej
Čištění pleti
Hydratace obličeje
Antiage
Péče o tělo
Body box
Paže
Celulitida
Drenážní produkty
Bříško a boky
Hydratace těla
Peelingy a sprchové gely
Strie a poprsí
Výhodné balíčky
Pro muže
Sun produkty
Péče o vlasy
Šampony
Kondicionéry a masky
Barvy na vlasy
Extra vlasová péče
Regenerační kúra na vlasy
Pro těhotné
V těhotenství
Po porodu
Po ukončení kojení
Funkční oblečení
Legíny

EUR

|

CZK

CZK

|

EUR