EUR

|

CZK

JSME VÁŠ OSOBNÍ EXPERT NA CELULITIDU

Deadia Cosmetics je vaším osobním expertem na celulitidu. Dali jsme si totiž za cíl vám s ní pomoct zatočit jednou provždy. Naší tajnou zbraní je kvalitní přírodní kosmetika made in Italy, která pomáhá přirozeně a účinně bojovat proti celulitidě. Pracujeme primárně s produkty renomované italské značky GUAM, jejíž výrobky vycházejí z přesvědčení, že příroda kolem nás nám nabízí vše, co potřebujeme ke zdraví a kráse. Jsou vyrobeny z ingrediencí, mezi nimiž dominují výtažky z mořských řas.

ODPOVÍME NA VŠECHNY VAŠE DOTAZY

Kromě inovativní kosmetiky a jiných produktů se zabýváme konzultacemi v oblasti celulitidy. V Deadia si zakládáme na osobním přístupu. Víme totiž, že každé tělo je jiné a má jiné potřeby. Proto budeme rádi, když se na nás obrátíte o radu. Vyzkoušejte třeba naši hubnoucí kúru na míru a uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat!

Bude nám potěšením pro vás najít to správné řešení, abyste byli své vnitřní kráse ještě o krok blíž.

K tomu dopomáhá i náš nový revoluční doplněk stravy DIMADEA Slim s pečlivě vybranými účinnými látkami, které stimulují metabolismus, napomáhají k odbourávání tuků a vedou tak ke štíhlejší postavě. V kombinaci s produkty jako jsou bahenní zábaly, krémy nebo legíny dosáhnete výsledků rychle a efektivně.

A pamatujte; v každé z nás je bohyně, která jen čeká na svůj moment. Objevte ji. Probuďte ji. Nechte ji zazářit. Věřte nám – bude to poznat.

Krása by měla být pocitem, který každý z nás cítí uvnitř. Podle nás se jedná o postoj k životu, a hlavně k sobě samému, který je třeba pěstovat, živit a podporovat. Ne ve jménu marnivosti, ale spíše sebelásky. Jedná se o věc, která vyžaduje komplexní přístup. V dnešní době existuje celá řada způsobů, jak takovému dobrému vnitřnímu pocitu napomoct. Móda, wellness, kosmetika a nejrůznější procedury už pokročily tak daleko, že krása je na dosah nám všem.

 

Na naší cestě za krásou však stále existují překážky, které jsou o něco neústupnější než jiné. Jednou z nich je bezesporu i celulitida. Tato vada na kráse je neduh, který v různé míře trápí většinu žen. Naštěstí ani celulitida však není věčná.

Zábaly / Bahna
Krémy a gely
Doplňky stravy
Péče o pleť
Bahenní masky na obličej
Čištění pleti
Hydratace obličeje
Antiage
Péče o tělo
Body box
Paže
Celulitida
Drenážní produkty
Bříško a boky
Hydratace těla
Peelingy a sprchové gely
Strie a poprsí
Výhodné balíčky
Pro muže
Sun produkty
Péče o vlasy
Šampony
Kondicionéry a masky
Barvy na vlasy
Extra vlasová péče
Regenerační kúra na vlasy
Pro těhotné
V těhotenství
Po porodu
Po ukončení kojení
Funkční oblečení
Legíny

EUR

|

CZK

CZK

|

EUR