HUBNOUCÍ KÚRA NA MÍRU

Najděte to pravé řešení pro vás díky naší anticelulitidní kúře na míru.

Dejte celulitidě sbohem jednou provždy!

I když se s celulitidou potýkáme téměř všichni, každý jsme trochu jiný. Někdo má jen lehký průběh, někomu zase dokáže tělo poznamenat o něco více. Boj proti celulitidě je naším posláním, a proto vám s ním rádi pomůžeme.

Milujeme vaše proměny.

Ozvěte se nám a my vám s radostí poradíme, který z našich produktů si vybrat na vaší cestě za dokonale hladkou a pevnou pokožkou. Během měsíční kúry lze v průměru snížit obvod problémových partií až o 2,5 cm, ale jak sami uvidíte na příkladech našich zákazníků, mnohdy jsou výsledky mnohem pozoruhodnější.

eva
klára
michaela
Proměna4
Proměna5

Jaké produkty doporučujeme?

Kúra na míru se zpravidla skládá ze tří produktů: bahenního zábalu proti celulitidě, gelu či krému na dny, kdy se neaplikuje zábal a výživového doplňku na bázi mořských řas. Podle úrovně vaší celulitidy pro vás vybereme ten nejvhodnější druh. Na závěr této svaté trojice jsou vhodné naše legíny.

Nadchly vás výsledky našich zákaznic a máte zájem o svou vlastní kúru na míru? Napište nám na info@deadiacosmetics.cz nebo na Instagramu deadia_cosmetics. Pokud budete se svými výsledky spokojeni, uvítáme možnost zveřejnit váš pokrok na této stránce. 🙂