EUR

|

CZK

i když se s celulitidou potýkáme téměř všechny, každá jsme trochu jiná. Některá má jen lehký průběh, jiné zase dokáže tělo poznamenat o něco více. Boj proti celulitidě je naším posláním, a proto vám s ním rádi pomůžeme.

Nejste na to samy!

Díky našim dlouhodobým zkušenostem a zdokumentovaným výsledkům našich zákaznic dokážeme perfektně nastavit hubnoucí kúru přímo na míru. Na základě vyplněného dotazníku, který obsahuje informace o vašem těle, pokožce, životním stylu a problematických partiích sestavíme účinný personalizovaný plán.

 

Ať už chcete zformovat postavu, zmírnit celulitidu, zhubnout, odvodnit se nebo máte zájem o komplexní změnu, dokážeme vám efektivně pomoci.

Jaké produkty doporučujeme?

Kúra na míru se zpravidla skládá ze tří produktů: bahenního zábalu proti celulitidě, gelu či krému na dny, kdy se neaplikuje zábal a výživového doplňku na bázi mořských řas. Podle úrovně vaší celulitidy pro vás vybereme ten nejvhodnější druh. Na závěr této svaté trojice jsou vhodné naše legíny.

Zábaly

Použití několikrát týdně nastartuje odbourávání celulitidy. Jsou vysoce účinné i samy o sobě.

Krémy a gely

Jejich použití znásobuje účinek zábalu, zvláště pak ve dnech, kdy se zábal neaplikuje.

Doplňky stravy

Rozpouštějí se ve vodě a pijí se v průběhu celého dne. Doplňují působení zábalu a gelu.

Legíny

Doplňují celou kúru a zlepšují prokrvení pokožky, můžete hubnout v pohodlí domova nebo na homeoffice.

Milujeme Vaše proměny

Ozvěte se nám a my vám s radostí poradíme, který z našich produktů si vybrat na vaší cestě za dokonale hladkou a pevnou pokožkou. Během měsíční kúry lze v průměru snížit obvod problémových partií až o 2,5 cm, ale jak samy uvidíte na příkladech našich zákaznic, mnohdy jsou výsledky mnohem pozoruhodnější.

Podívejte se, co na svoji proměnu říká zákaznice Petra:

„Chtěla bych Michaele poděkovat za její profesionální přístup při tvorbě mé hubnoucí kúry na míru. Díky ní mám několik centimetrů dole, a to přes různé obvody. Moje pokožka je krásně pevná a hladká. Ačkoliv jsem nějakou těžkou celulitidu neměla, nějakou jsem určitě zpozorovala. Nyní můžu s jistotou říct, že díky bahenním zábalům a krému s turmalínem úplně zmizela. Doporučuji taky doplněk stravy Britannia dima-dren se zeleným čajem, který mi pomohl s otoky, se zavodněním a dodal mi spoustu energie. Určitě spolupráci s Deadia Cosmetics doporučuji!“

Napište nám!

Ozvěte se nám na e-mail michaela@deadiacosmetics.cz nebo ruzena@deadiacosmetics.cz a my vám pošleme speciální dotazník, následně s vámi probereme všechny možnosti.

Zábaly / Bahna
Krémy a gely
Doplňky stravy
Péče o pleť
Bahenní masky na obličej
Čištění pleti
Hydratace obličeje
Antiage
Péče o tělo
Body box
Paže
Celulitida
Drenážní produkty
Bříško a boky
Hydratace těla
Peelingy a sprchové gely
Strie a poprsí
Výhodné balíčky
Pro muže
Sun produkty
Péče o vlasy
Šampony
Kondicionéry a masky
Barvy na vlasy
Extra vlasová péče
Regenerační kúra na vlasy
Pro těhotné
V těhotenství
Po porodu
Po ukončení kojení
Funkční oblečení
Legíny

EUR

|

CZK

CZK

|

EUR