Dimadea Slim

Navržený bohyní Míšou

znáte mě jako Bohyni Míšu – průvodkyni světem krásy. Ale ani já jsem dosud nenašla ten pravý produkt pro hubnutí, který by naplno uspokojil mé očekávání. A proto jsem se rozhodla, že ho sama vytvořím.

Od prvního nápadu až po poslední detail jsem byla součástí celého procesu jeho tvorby. Proto mohu s plným přesvědčením říci, že stojím za každým miligramem tohoto úžasného produktu. Ti, kdo mě znají, vědí, že bych se nikdy nepodílela na něčem, s čím bych nebyla na 100% spokojená.

Představuji vám DIMADEA Slim – revoluční doplněk stravy ve formě kapslí s pečlivě vybranými účinnými látkami, které stimulují metabolismus, napomáhají k odbourávání tuků a vedou tak ke štíhlejší postavě.

Ahoj! Znáte mě jako Bohyni Míšu – průvodkyni světem krásy. Ale ani já jsem dosud nenašla ten pravý produkt pro hubnutí, který by naplno uspokojil mé očekávání. A proto jsem se rozhodla, že ho sama vytvořím.

Od prvního nápadu až po poslední detail jsem byla součástí celého procesu jeho tvorby. Proto mohu s plným přesvědčením říci, že stojím za každým miligramem tohoto úžasného produktu. Ti, kdo mě znají, vědí, že bych se nikdy nepodílela na něčem, s čím bych nebyla na 100% spokojená.


Představuji vám DIMADEA Slim – revoluční doplněk stravy ve dormě kapslí s pečlivě vybranými účinnými látkami, které stimulují metabolismus, napomáhají k odbourávání tuků a vedou tak ke štíhlejší postavě.

Jak přesně dimadea
funguje?

Revoluční doplněk stravy DIMADEA spojuje jen to nejlepší z přírody, aby vás posunul k cíli dosáhnout štíhlejší postavy a zdravějšího životního stylu. To vše pomocí optimalizace využití sacharidů a lipidů. Náš patent je založen na kombinaci dvou inovativních látek, které jsou mimořádně účinné při zvyšování energetického výdeje, snižování ukládání tuků a podpoře energetického metabolismu. Tyto látky se nazývají fenylkapsaicin a fukoidan.

Poznejte aktivní látky

Fenylkapsaicin

Představte si, že vaše cesta ke štíhlejší postavě může být stejně pikantní jako váš oblíbený pálivý pokrm. To vše díky látce Fenylkapsaicin od švédské firmy aXivite®, která je hlavní složkou našeho revolučního doplňku stravy DIMADEA.

Studie dokazují, že konzumace fenylkapsaicinu má pozitivní vliv na snížení tělesné hmotnosti a má potenciál v boji proti obezitě. Tato účinná látka nejenže snižuje oxidaci tuků, ale také aktivně bojuje proti obezitě tím, že podporuje spalování energie a přeměnu bílého tuku na hnědý tuk2.
Jak fenylkapsaicin funguje v praxi? Fenylkapsaicin je derivátem kapsaicinu, účinné látky obsažené v chilli papričkách, který se již léta používá lokálně i systémově jako prostředek na spalování tuků. Konkrétně kapsaicin, který využíváme my, má připojenou fenylovou skupinu – proto se mu říká fenylkapsaicin.a
Fenylkapsaicin je schopen aktivovat receptory TRDV-1. Ty si normálně spojujeme se zánětem a bolestí, ale z výzkumu za posledních 5 let víme, že jsou klíčové pro řízení produkce tzv. hnědého tuku – termogenního tuku, který vydává energii a mění adipocyty z bílých na hnědé. Jinými slovy, mění adipocyty z buněk, které energii skladují, na buňky, které ji vydávají. Díky tomuto procesu látka pomáhá snižovat hmotnost.
Fenylkapsaicin je také schopen rychle změnit střevní mikrobiom ve prospěch energetického výdeje. Složení se posouvá směrem k charakteristikám pozorovaným u hubnoucích osob. Vliv mikrobiomu na regulaci hmotnosti je již řadu let předmětem četných studií.

Fukoidan

Mořské řasy Ascophyllum nodosum a Fucus vesiculosus mají dlouhou historii v tradiční medicíně. Jednou z klíčových látek, které se nacházejí v těchto řasách, je fukoidan. Látka je známá tím, že dokáže stimulovat metabolickou činnost těla a regulovat tak tělesnou hmotnost.
Jak fukoidan funguje? Jedná se o polysacharidy, které jsou schopny aktivovat liponektin – hormon, který zvyšuje energetický výdej a umožňuje odbourávání a využití tuků, které jsou uloženy v těle. Tyto polysacharidy jsou schopné blokovat vstřebávání cukrů – dělají to tak, že blokují amylázu, enzym štěpící škroby, které jsou hlavním zdrojem glukózy a hlavním zdrojem energie během jídla.

Účinnost celého procesu byla prokázána několika klinickými studiemi a již dlouho je fukoidan navrhován pro využití při léčbě cukrovky II. typu. Dalším zajímavým aspektem fukoidanů je zvýšení hladiny adiponektinu, které je spojeno se snížením chuti k jídlu. Navozují pocit sytosti, což je užitečné při snahách o kontrolu tělesné váhy.

Jaké látky jsou ještě součástí revolučního produktu DIMADEA?

Jód a pikolinát chrómu

Tyto minerály stimulují látkovou výměnu. To má pozitivní vliv na energetický výdej a na hospodaření s tuky, sacharidy a lipidy.

Černý pepř

Piper nigrum (černý pepř) obsahuje účinnou látku piperin, která je dalším stimulátorem energetického výdeje.

Dávkování

Doporučená dávka je jedna kapsle denně. Čas užívání závisí na vás a vašich preferencích. Užívání DIMADEA ráno zvýší váš metabolismus a energii během dne, zatímco užití doplňku stravy večer zvyšuje spalování kalorií i během spánku. Užívání přípravku se doporučuje před jídlem.

Největší výhody látek obsažených v produktu DIMADEA

Tato směs dnes představuje jedno z nejinovativnějších, ale potenciálně nejúčinnějších nutraceutických řešení pro kontrolu hmotnosti. Shrňme si její největší výhody:

má schopnost zvýšit energetický výdej

využívá triglyceridy (tuky) uložené v adipocytech = a tím způsobuje lipolýzu
nevyužívá cirkulující tuky jako jiné produkty, to nevede k hubnutí, ve skutečnosti by to mohlo být škodlivé, v našem těle je celá řada orgánů, které tuky potřebují (např. srdce); náš produkt zvyšuje adiponektin, přesouvá tuky, které jsou uložené v adipocytech – to je ten tuk, který chceme odstranit
produkt je vhodný i pro ty, kteří mají problémy se štítnou žlázou (protože obsahuje takové dávky jódu, které nemají kontraindikace pro štítnou žlázu)

nedělá problémy lidem s vysokým krevním tlakem či trombózou; fenylkapsaicin nemá vliv na žádný fyziologický systém, kde by mohl představovat zdravotní riziko

Produkt nijak nenarušuje léčbu cukrovky II. typu, naopak ji spíše napomáhá, protože:
Zvyšuje energetický výdej
Podporuje využití tuků uložených v adipocytech
Zvyšuje pocit sytosti
Zlepšuje střevní mikroflóru
Snižuje vstřebávání sacharidů
Zlepšuje citlivost na inzulin a kontroluje glykemii

Dimadea je přírodní cestou
k trvalému hubnutí

Dimadea je přírodní cestou k trvalému hubnutí

Každý, kdo se pokoušel zhubnout, ví jak těžké je bojovat s jojo efektem. Tradiční diety často vedou k rychlému úbytku váhy, ale po návratu k normální stravě se kilogramy vrátí ještě rychleji. Proč? Protože tvrdé omezování kalorií může zpomalit metabolismum a vést k tomu, že váš organismus bude ukládat více tuků jako zálohu na horší časy.

Ale co když by existovalo řešení, které by vám umožnilo zhubnout bez obav z návratu kil? S DIMADEA to je možné. Naše přírodní látky stimulují látkovou výměnu ve vašem těle, aniž by vyvolaly jojo efekt.

Produkty na bázi rostlinných extraktů dokáží přirozeným způsobem spalovat tuky ve vašem těle a upravit tak i vaši tělesnou váhu.

Takzvané „spalovače tuku“ jsou klíčem k urychlení metabolismu a trvalému hubnutí. Doplněk stravy DIMADEA obsahuje vysoce účinné rostlinné extrakty, které přirozeně podporují spalování tuků a pomáhají vám dosáhnout optimální tělesné váhy.

Nemusíte už hladovět a trpět, abyste dosáhli svých cílů. S DIMADEA se můžete těšit na trvalé a zdravé hubnutí bez obav jojo efektu. Je čas začít novou kapitolu ve vašem příběhu s DIMADEA.

Spolehlivé kombo pro štíhlejší
postavu zevnitř i zvenčí

Spolehlivé kombo pro štíhlejší postavu zevnitř i zvenčí

Získejte náskok na své cestě za štíhlejší postavou! Jedinečné složení našeho doplňku DIMADEA podporuje a umocňuje účinky bahenních zábalů proti celulitidě od firmy GUAM.

Oba produkty totiž obsahují mořské řasy a jejich působení proti tukům se tak násobí. Pořiďte si náš výhodný balíček.

Pocit sytosti díky
fenylkapsaicinu

Fenylkapsaicin také ovlivňují příjem energie a chuť k jídlu. Tyto látky jsou schopny snižovat hladinu ghrelinu, hormonu podporujícího apetit, a zvyšovat hladinu GLP-1, peptidu snižujícího apetit. Tyto látky také zvyšují pocit sytosti a plnosti po jídle, což vede k menšímu množství konzumovaných kalorií 5.

Podpořte své
celkové zdraví

Fenylkapsaicin nesouvisí jen s hubnutím a výkonem, ale také s celkovým zdravím. Je schopný podporovat zdravou hladinu cukru v krvi a snižovat riziko obezity a souvisejících onemocnění 6.

Zhubněte zdravě
a bezpečně

Chcete zhubnout, ale nechcete riskovat své zdraví? Fenylkapsaicin je schválen jako bezpečný nový potravinový přípravek Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin (EFSA)3. Studie ukazují, že fenylkapsaicin může zvýšit tepovou frekvenci a termogenezi, což znamená, že vaše tělo spálí více kalorií i v klidu4.

Všechny Studie a citace

Všechny studia a citace, na které odkazujeme