Dimadea Slim

Navržený bohyní Míšou

znáte mě jako Bohyni Míšu – průvodkyni světem krásy. Ale ani já jsem dosud nenašla ten pravý produkt pro hubnutí, který by naplno uspokojil mé očekávání. A proto jsem se rozhodla, že ho sama vytvořím.

Od prvního nápadu až po poslední detail jsem byla součástí celého procesu jeho tvorby. Proto mohu s plným přesvědčením říci, že stojím za každým miligramem tohoto úžasného produktu. Ti, kdo mě znají, vědí, že bych se nikdy nepodílela na něčem, s čím bych nebyla na 100% spokojená.

Představuji vám DIMADEA Slim – revoluční doplněk stravy ve dormě kapslí s pečlivě vybranými účinnými látkami, které stimulují metabolismus, napomáhají k odbourávání tuků a vedou tak ke štíhlejší postavě.

Ahoj! Znáte mě jako Bohyni Míšu – průvodkyni světem krásy. Ale ani já jsem dosud nenašla ten pravý produkt pro hubnutí, který by naplno uspokojil mé očekávání. A proto jsem se rozhodla, že ho sama vytvořím.

Od prvního nápadu až po poslední detail jsem byla součástí celého procesu jeho tvorby. Proto mohu s plným přesvědčením říci, že stojím za každým miligramem tohoto úžasného produktu. Ti, kdo mě znají, vědí, že bych se nikdy nepodílela na něčem, s čím bych nebyla na 100% spokojená.


Představuji vám DIMADEA Slim – revoluční doplněk stravy ve dormě kapslí s pečlivě vybranými účinnými látkami, které stimulují metabolismus, napomáhají k odbourávání tuků a vedou tak ke štíhlejší postavě.

Jak přesně dimadea
funguje?

Revoluční doplněk stravy DIMADEA spojuje jen to nejlepší z přírody, aby vás posunul k cíli dosáhnout štíhlejší postavy a zdravějšího životního stylu.

Poznejte aktivní látky

Fenylkpsaicin

Představte si, že vaše ceste ke štíhlejší postavě může být stejně pikantní jako váš oblíbený pálivý pokrm. To vše díky látce Fenylkapsaicin od švédské firmy aXivite, která je hlavní složkou našeho revolučního doplňku stravy DIMADEA.

Studie dokazují, že konzumace fenylkapsaicinu má pozitivní vliv na snížení tělesné hmotnosti a má potenciál v boji proti obezitě1. Tato účinná látka nejenže snižuje oxidaci tuků, ale také aktivně bojuje proti obezitě tím, že podporuje spalování energie a přeměnu bílého tuku na hnědý tuk.

Fukoidan

Mořské řasy Ascophyllum nodosum a Fucus vesiculosus mají dlouhou historii v tradiční medicíně. Jedním z klíčových látek, které se nacházejí v těchto řasách, je fukoidan. Látka je známá tím, že dokáže stimulovat metabolickou činnost těla a regulovat tak tělesnou hmotnost.

Dávkování

Doporučená dávka je jedna kapsle denně. Čas užívání závisí na vás a vašich preferencích. Užívání DIMADEA ráno zvýší váš metabolismus a energii během dne, zatímco užizí doplňku stravy večer zvyšuje spalování kalorií i během spánku.

Dimadea je přírodní cestou
k trvalému hubnutí

Dimadea je přírodní cestou k trvalému hubnutí

Každý, kdo se pokoušel zhubnout, ví jak těžké je bojovat s jojo efektem. Tradiční diety často vedou k rychlému úbytku váhy, ale po návratu k normální stravě se kilogramy vrátí ještě rychleji. Proč? Protože tvrdé omezování kalorií může zpomalit metabolismum a vést k tomu, že váš organismus bude ukládat více tuků jako zálohu na horší časy.

Ale co když by existovalo řešení, které by vám umožnilo zhubnout bez obav z návratu kil? S DIMADEA to je možné. Naše přírodní látky stimulují látkovou výměnu ve vašem těle, aniž by vyvolaly jojo efekt.

Produkty na bázi rostlinných extraktů dokáží přirozeným způsobem spalovat tuky ve vašem těle a upravit tak i vaši tělesnou váhu.

Takzvané “spalovače tuku” jsou klíčem k urychlení metabolismu a trvalému hubnutí. Doplněk stravy DIMADEA obsahuje vysoce účinné rostlinné extrakty, které přirozeně podporují spalování tuků a pomáhají vám dosáhnout optimální tělesné váhy.

Nemusíte už hladovět a trpět, abyste dosáhli svých cůlů. S DIMADE se můžeze těšit na trvalé a zdravé hubnutí bez obaz jojo efektu. Je čas začít novou kapitolu ve vašem příběhu s DIMADEA.

Spolehlivé kombo pro štíhlejší
postavu zevnitř i zvenčí

Spolehlivé kombo pro štíhlejší postavu zevnitř i zvenčí

Získejte náskok na své cestě za štíhlejší postavou! Jedinečné složení našeho doplňku DIMADEA podporuje a umocňuje účinky bahenních zábalů proti celulitidě od firmy GUAM.

Oba produkty totiž obsahují mořské řasy a jejich působení proti tukům se tak násobí. Pořiďte si náš výhodní balíček.

Pocit sytosti díky
fenylkapsaicinu

Fenylkapsaicin také ovlivňují příjem energie a chuť k jídlu. Tyto látky jsou schopúny snižovat hladinu ghrelinu, hormonu podporujícího apetit, a zvyšovat hladinu GLP-1, peptidu snižujícího apetit. Tyto látky také zvyšují pocit sytosti a plnosti po jídle, což vede k menšímu množství konzumovaných kalorií5.

Podpořte své
celkové zdraví

Fenylkapsaicin nesouvicí jen s hubnutím a výkonem, ale také s celkovým zdravím. Je schopný podporovat zdravou hladinu cukru v krvi a snižovat riziko obezity a souvisejících onemocnění.

Zhubněte zdravě
a bezpečně

Chcete zhubnou, ale nechcete riskovat své zdraví? Fenylkapsaicin je schválen jako bezpečný nový potravinový přípravek Evropskou agenturou pro bezpečnost potravin (EFSA)2. Studie ukazují, že fenylkapsaicin může zvýšit tepovou frekvenci a termogenezi, což znamená, že vaše tělo spálí více kalorií i v klidu4.

Studie a citace

Všechny studia a citace, na které odkazujeme