V průběhu roku nastávají období, kdy naše pokožka vyžaduje speciální hydrataci a nějaké to pohlazení navíc. Jsou to hlavně dlouhé podzimní a zimní měsíce, kdy je pokožka vystavená působení nízkých teplot, nebo léto, kdy je naše pleť pod nepříznivým vlivem slunce a větru, o škodlivých účincích atmosférického znečištění nemluvě.

Z toho důvodu vznikla řada Inthenso, obzvláště bohatá na účinné látky, které vyživují, obnovují, zpevňují a hydratují pokožku těla. Tato řada sestává z šesti produktů vytvořených za použití přírodních surovin, jejichž aktivní složky zaručují znatelné výsledky. Produkty z řady Inthenso vyhoví všem nárokům pokožky a vdechnou ji novou vitalitu.

Tyto exkluzivní produkty ve formě másla se vyznačují hustou a bohatou texturou. Jsou bohaté na extrakty z řas GUAM a nejrůznější cenné oleje. Z těch můžeme vyzdvihnout například bambucké máslo, olej z rýžových otrub, jojobový a avokádový olej, máslo cupuaçu a mnoho dalších. Jejich společné působení vyživuje, zpevňuje a rozjasňuje vaši pleť.

Zobrazuji všech 5 výsledků