Výrobky z řady Tourmaline vycházejí z původní formule produktů s mořskými řasami GUAM, ale jsou navíc obohacené o přírodní černý turmalín. Turmalín je ryze přírodní minerál, který dovoluje těmto produktům využívat efektu tzv. vzdálených infračervených paprsků neboli FIR (Far Infrared Rays). Tento jev využívá vašeho vlastního tělesného tepla. Teplo je díky vlastnostem minerálu absorbováno a znásobeno,

a pak navráceno do těla ve formě již zmiňovaných paprsků FIR. Toto mnohonásobně zvýšené teplo podporuje podkožní mikrocirkulaci, čímž napomáhá v boji proti nerovnostem pokožky způsobeným celulitidou. Tento jev je hojně využíván na poli krásy, wellness, ale také medicíny. Během aplikace produktů z řady Tourmaline dochází k navýšení pocitu tepla v ošetřovaných oblastech.

Teplo může být velice intenzivní. Jedná se o velice bezpečné a efektní výrobky, ale pro vaše pohodlí vám doporučujeme před prvním použitím vyzkoušet produkt na kousku kůže. Pokud by vám teplo způsobené produktem nebylo příjemné, přerušte používání. Výrobky není vhodné používat na citlivou pokožku, nebo na pokožku s tendencí k praskání podkožních cévek.

Zobrazuji všechny 3 výsledky