KRÉMY - Výhody bahenních zábalů s příměsí mořských řas jsou dostupné i ve formě jemných bahenních krémů GUAM. Tyto krémy kombinují účinné látky původní receptury bahenních zábalů GUAM, ale vyznačují se odlehčenou texturou, díky které je jejich používání rychlé a pohodlné.

Produkty z této řady jsou vhodné jak k samostatnému použití, tak i jako doprovodná léčba k bahenním zábalům GUAM. Znásobují a podporují totiž jejich účinky, a maximalizují výsledky jejich používání.

GELY - Řada bahenních gelů GUAM je rychlou a efektivní alternativou k zábalům. Není třeba je nechat dlouho působit, ani po použití oplachovat. Gely využívají technologii lipoaktivních nanokapslí, které dopravují aktivní složky přímo do buňky, díky čemuž dochází k jejich rychlejšímu a účinnějšímu vstřebávání.

Naleznete zde také gely se střídavým chladivým a hřejivým efektem. Právě alternace dvou různých teplot pomáhá odvodňovat tkáně a zpevňuje pokožku. Při snížení podkožní teploty se stahují kapiláry, které se následně působením tepla opět rozšiřují. Tím dochází k povzbuzení podkožní mikrocirkulace, odstranění přebytečné vody a odbourání toxinů.

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Přihlásit se
Seznam přání
Košík
Péče o pleť
Péče o tělo
Péče o vlasy
Pro těhotné
Pro muže
Balíčky